STILI Strømmen søker ekstrahjelp😊

 

STILI Strømmen søker ekstrahjelp

Er du interessert i mote, fleksibel og positiv, samt en flink, ærlig og troverdig selger der kan hjelpe oss med å levere enestående kundeservice til våre fine kunder i ekstra travle perioder?

Da kan vi på STILI Strømmen ha en spennende mulighet for deg.

Vi søker 1 ekstrahjelp til å bli en del av vårt spennende miljø sammen med hyggelige og flinke kollegaer. Du vil få møte en masse hyggelige kunder, jobbe tett sammen med butikksjefen og vårt nåværende team samt jobbe med gode seriøse merker i et dynamisk butikk miljø. 

I tillegg til å tilby topp kundeservice, legger vi stor vekt på å tilby våre kunder en spennende total opplevelse med kontinuerlig utvikling av vårt varesortiment, samt en sterk tilstedeværelse i sosiale medier og nett.  Best om du har erfaring fra butikk og / eller klær.

Har du lyst til å søke? Send meg et par ord på strommen@stiliklaer.no eller kom innen om. Vi vurderer søknader fortløpende, så vi oppfordrer deg til å ta kontakt så raskt som mulig hvis dette høres spennende ut for deg.

 

Hilsen Linda Stolth

Butikksjef

 

Tiltredelse:                  Snarest eller etter avtale.

Arbeids sted:               STILI Strømmen, Strømmen Storsenter

Stilling:                        Ekstra-/ringehjelp, timer etter avtale.

STILI består av 4 butikker + nettbutikk, les mer om STILI her

STILI på Strømmen Storsenter er 1 av 4 STILI butikker. Butikken åpnet i 2020 og er godt etablert med merker som: 

PART TWO, Claire, Marta, 2Biz, SOYACONCEPT mfl.